Informace

Portál www.praceprostroje.cz vznikl jako požadavek strojírenského trhu a informací z něho proudících, co strojírenské firmy potřebují a jak více centralizovat jejich potřeby a požadavky.

Portál se věnuje soustředění výrobních kapacit do funkčních celků, které dokáží soustředit levné konvenční strojní vybavení s vysoce automatizovanými, efektivními stroji. Tato kombinace nám zaručuje levné výrobní náklady s přesunem výroby a zakázek na ty výrobní pobočky a závody, které jsou pro daný produkt nebo polotovar nejefektivnější. 

Sdílená ekonomika je moderní fenomén, který je velmi efektivní a zákazník nemusí vlastnit výrobní zařízení, které nevyužívá na plnou kapacitu. V našem portálu je více než 50 000 strojních zařízení vlastních i prověřených firem na našem projektu www.praceprostroje.cz a pomocí informace o využití stroje, jsme schopni zaslat nabídku již od 4 hodin od získání poptávky. 

Tato centralizace strojních zařízení je největší COULD FACTORY nebo COULD COMPUTING v České repuplice ( česky ,,největší virtuální firma s 50 000 výrobními zařízeními v ČR a SK). V takové firmě jednoduše a rychle najdete požadovaný stroj pro Vaši výrobu nebo práci pro Vaše volné stroje. 

V rámci dopravy spoluprací s logistickými a velkoobchodními firmami s hutním materiálem, jsme schopni navrhnout DOPRAVU ZDARMA  Vaší kooperace. Prostě nemusíte se spoléhat pouze na kooperanty v regionu, ale s naší logistikou ZDARMA můžete získat skvělé kontakty kdekoli ve střední EVROPĚ.

Neplatí se žádné poplatky za registraci v systému, žádné poplatky za využívání systému, vše funguje na principu sdílení informací, kapacit a zakázek.

BENEFITEM je přeprava Vaší kooperace ZDARMA. 

Dalším BENEFITEM portálu je také smluvní ujednání včetně informace o bonitě a dodržování termínů a splatností v případě realizace zakázek, pomocí smluvní dokumentace, klient se nemusí starat o smluvní ujednání a má garanci dodávek a plateb dle smluvně sjednaných standardů.

Informujte se o této službě na infolince portálu.